TAKKRONA, 6-armad, malm,1900-talets första hälft.

409656. TAKKRONA, 6-armad, malm,1900-talets första hälft.

Höjd 72 cm, diameter 68 cm.

Slitage, repor. Skärmar med flertalet skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 72 cm, diameter 68 cm.

Antal besök: 866