LJUSSTAKAR, ett par, nysilver, jugend, Württembergische Metallwarenfabrik (WMF), Tyskland, omkring sekelskiftet 18/1900.

409590. LJUSSTAKAR, ett par, nysilver, jugend, Württembergische Metallwarenfabrik (WMF), Tyskland, omkring sekelskiftet 18/1900.

Stämplade. Höjd ca 16 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplade. Höjd ca 16 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 164