ETT MODERNT GLASTOPPAT KONSOLBORD.

4094678. ETT MODERNT GLASTOPPAT KONSOLBORD.

Det fanerade bordet med en upphöjd glasskiva, mäter 84,5 cm höjd, 115 cm bredd, 40 cm djup.

I bra och gediget skick totalt sett, några repor på glasskivan och ett märke på sidan av ett stöd, en snygg bit.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 171