SATSBORD. Tre delar, trä och mosaik.

4094348. SATSBORD. Tre delar, trä och mosaik.

Satsbord bestående av tre delar.
Längd ca 40 - 48 cm.
Bredd ca 31-34 cm.
Höjd ca 45-50 cm.

Bruksslitage, märken samt repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 40 - 48 cm.
Bredd ca 31-34 cm.
Höjd ca 45-50 cm.

Antal besök: 463