OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk.

4094304. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk.

Hamnbild Göteborg. Signerad 30x48 cm
Totalmått 40x58 cm.

2 mindre dukhål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalmått 40x58 cm.

2 mindre dukhål.

Antal besök: 112