PARTI SÅGAR, allmoge, 1800/1900-tal (2).

409429. PARTI SÅGAR, allmoge, 1800/1900-tal (2).

Längsta längd ca 160 cm.

Slitage, skador, rost, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längsta längd ca 160 cm.

Antal besök: 590