GUSTAV ADOLF FAHLE. Motiv från Paris, Akvarell, signerad samt daterad Paris -31.

409428. GUSTAV ADOLF FAHLE. Motiv från Paris, Akvarell, signerad samt daterad Paris -31.

Totalmått inkl ram 52,5 x 69 cm.

Gulnad, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulnad, bruksslitage.

Antal besök: 899