EINAR CRITÉN. Olja på duk.

EINAR CRITÉN. Olja på duk.
4094231. EINAR CRITÉN. Olja på duk.

Landskap med Älg, signerad, 51x62 cm, rammått, 63x73 cm.

Mindre ytsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytsslitage.

Antal besök: 230