PER ÅKERED. Olja på duk.

PER ÅKERED. Olja på duk.
4094225. PER ÅKERED. Olja på duk.

Jakt motiv, signerad, 66x46 cm, rammått, 87x65 cm.

Mindre ytsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytsslitage.

Varberg Auktionskammare
Antal besök: 169