TAKLAMPA, "Fruktlampan", Le Klint 101, 1900-talets andra hälft, höjd ca. 50 cm.

409356. TAKLAMPA, "Fruktlampan", Le Klint 101, 1900-talets andra hälft, höjd ca. 50 cm.

Vitt veckat papper.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitt veckat papper.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 576