Gomér & Andersson Linköping
Belysning & Lampor
Taklampor
TAKLAMPA, "Fruktlampan", Le Klint 101, 1900-talets andra hälft, höjd ca. 50 cm.
409356. TAKLAMPA, "Fruktlampan", Le Klint 101, 1900-talets andra hälft, höjd ca. 50 cm.
Vitt veckat papper.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Vitt veckat papper.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 310