IAN RUSTH. Göteborgsmotiv.

IAN RUSTH. Göteborgsmotiv.
4093552. IAN RUSTH. Göteborgsmotiv.

Olja på duk, 48 x 58,5 cm, rammått 67 x 77,5 cm. Signerad IAN.

PROVENIENS
Inköpt på Galleri Inter Art i Göteborg 1977.

Sedvanligt ytslitage.

Ian Rusth (Född 1950)

Gör en kostnadsfri värdering!

PROVENIENS

Sedvanligt ytslitage.

Ian Rusth (Född 1950)

Antal besök: 477