FRIMÄRKEN, mestadels ostämplade.

4093522. FRIMÄRKEN, mestadels ostämplade.

Storlek på albumet ca 30x30x5 cm.
Fler bilder på sidor inlagda samt uppdaterade bilder på baksidan på de första frimärkena.

Ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej genomgånget.

Antal besök: 3 461