AFFISCH, Svenska Amerika linien, "Kungsholm", signerad och daterad i trycket, Ernst Kirscher, Isacsons Göteborg.

409335. AFFISCH, Svenska Amerika linien, "Kungsholm", signerad och daterad i trycket, Ernst Kirscher, Isacsons Göteborg.

Bildyta 61 x 84 cm.

Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 61 x 84 cm.

Fläckar.

Antal besök: 1 542