Etikettmärkta, Formpressad rygg av björklaminat med underrede i stål, klädsel på sits samt lindningen på armstöden svart kärnläder.
Höjd 89 cm.
Bredd 53 cm.
Sitthöjd. 43 cm.
Bruksslitage.
Repor på sits.
Slitage och revor på armstöd.
Höjd 89 cm.
Bredd 53 cm.
Sitthöjd. 43 cm.
Bruksslitage.
Repor på sits.
Slitage och revor på armstöd.