Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Övrigt
EVA FRISKMAN. KOMPOSITION KERAMIK, signerad a´tergo.
409293. EVA FRISKMAN. KOMPOSITION KERAMIK, signerad a´tergo.
44,5 x 35 cm.
Obetydligt slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
44,5 x 35 cm.
Obetydligt slitage.
864