LÅTSASSEDLAR, parti, 1900-tal.

4092672. LÅTSASSEDLAR, parti, 1900-tal.

En samling låtsassedlar, vykort med sedelmotiv, låtsaslotter och vykort med lotterireklam.

Varierat bruksslitage, ej fullständigt genomgånget.

Tema

Supersamlaren Per-Johan Weidolf: Del 5

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Antal besök: 376