VÄSKA / WEEKENDBAG, läder, "Kenzia" by Ku, Italien, 1900-talets sista kvartal.
409257. VÄSKA / WEEKENDBAG, läder, "Kenzia" by Ku, Italien, 1900-talets sista kvartal.
Hardware i mässing, monogrammönster, detaljer i brunt läder. Invändigt fack med dragkedja. Stängning med snapfunktion. Längd 65 cm, höjd 50 cm inklusive handtag, bredd 30 cm.
Bruksslitage, foder med fläckar, lås med repor, nyckel saknas.