NATTDUKSBORD, 1 par, rokokostil, 1900-tal.

409238. NATTDUKSBORD, 1 par, rokokostil, 1900-tal.

Längd 43, djup 32, höjd 72 cm.

Slitage, repor, märken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 705