AUTOGRAFER, ca 100 st, blandade artister.

4092284. AUTOGRAFER, ca 100 st, blandade artister.

Sport-, musik- och kändisautografer från främst 1900-talets mitt och andra hälft.
Bla flera med Östers IF, även Ingemar Johansson och Floyd Patterson.

Varierat bruksslitage.

Tema

Supersamlaren Per-Johan Weidolf: Del 5

Gör en kostnadsfri värdering!

Varierat bruksslitage.

Tema

Antal besök: 579