VAS, glas, Erika Lagerbielke, Orrefors, limited 2004, sign.

40921. VAS, glas, Erika Lagerbielke, Orrefors, limited 2004, sign.

Höjd ca 24 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 24 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 371