PARTI SÅGAR, 7 st, allmoge, 1800/1900-tal.

409209. PARTI SÅGAR, 7 st, allmoge, 1800/1900-tal.

Längsta längd ca 110 cm.

Slitage, skador, renoverad, kompletterade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längsta längd ca 110 cm.

Antal besök: 719