PARTI YXOR, allmoge, mestadels 1800-tal.

409201. PARTI YXOR, allmoge, mestadels 1800-tal.

Längsta totala längd ca 65 cm.

Slitage, skador, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador, lagningar.

Antal besök: 1 255