H. design. par fåtöljer/vilstolar, teak, läder, Danmark.

4092018. H. design. par fåtöljer/vilstolar, teak, läder, Danmark.

H. Design, två fåtöljer/vilstolar, teak, läder, Danmark, stoppad och konstruktion täckt med brunt/konjakläder, vridbar, lutbar, försedd med tillverkarens flagga på undersidan,
Mått på varje ca.: h. 104 cm, sitshöjd 45 cm, W. 70 cm, djup 67 cm.

Åldersanpassade tecken på användning och gnidning, partiella repor och gnidning, patina.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 179