H. design. Fåtölj/vilstol, teak, läder, Danmark.

4092016. H. design. Fåtölj/vilstol, teak, läder, Danmark.

H. Design, fåtöljs/vilstol, teak, läder, Danmark, stoppad och brun/cognac-färgad läderkonstruktion, svängbar, lutbar, med tillverkarens flagga på undersidan,
Mått ca.: h. 104 cm, sitshöjd 45 cm, W. 70 cm, djup 67 cm.

Åldersanpassade tecken på användning och gnidning, partiella repor och gnidning, patina, ryggstöd med repor på lädret.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 153