SOFFBORD, teak, sent 1900-tal.

409168. SOFFBORD, teak, sent 1900-tal.

Längd 165, bredd 64, höjd 48 cm.

Bruksslitage samt märken på skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 608