DIVERSE, 27 delar, 1800/1900-tal.

409132. DIVERSE, 27 delar, 1800/1900-tal.

Kikare, Hellux 6 x 36.
Fruktknivar, "Solingen".
Kaffeservis i nysilver.
Skål i tenn, med gravyr, m.m.

Ålders samt bruksslitage.
Ej genomgångget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kikare, Hellux 6 x 36.
Fruktknivar, "Solingen".
Kaffeservis i nysilver.
Skål i tenn, med gravyr, m.m.

Ålders samt bruksslitage.
Ej genomgångget.

Antal besök: 783