KONVOLUT, 2 tavlor, landskapsmåler.

409080. KONVOLUT, 2 tavlor, landskapsmåler.

1 x Olja på duk. Signerad W. Krapoth och en olja på trä tecknat Brandt. Ram 52,5 x 63cm och 94 x 104cm.

Gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gott skick.

Antal besök: 2 781