SKÅLAR och VASER, 9 st, glas, bl.a Jan Johansson Orrefors.

409063. SKÅLAR och VASER, 9 st, glas, bl.a Jan Johansson Orrefors.

Skål Jan Johansson Orrefors signerad höjd 13,5 cm.
Skål signerad Kosta 7 cm.
Vas Bengt Edenfalk Kosta signerad 18 cm.
Vas Rejmyre 12 cm.
2 vaser och 3 skålar 4 till 10,5 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skål signerad Kosta 7 cm.
Vas Rejmyre 12 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 792