FIGURIN, parian, "Akilas död", Bing&Gröndahl, Danmark 1914.

40905. FIGURIN, parian, "Akilas död", Bing&Gröndahl, Danmark 1914.

Stämpelsign. Höjd ca 19,5 cm.

Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämpelsign. Höjd ca 19,5 cm.

Nagg.

Antal besök: 914