SOFFA, 1970-tal.

SOFFA, 1970-tal.
4090586. SOFFA, 1970-tal.

Mönstrat tyg i geometrisk dekor. Lösa plymåer. Längd ca 170, djup ca 85, sitthöjd ca 40, rygghöjd ca 75 cm.

Märken, mindre fläckar, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
4090586. SOFFA, 1970-tal.

Antal besök: 667