EDUARD BARGHEER. etsning, Aten.

409035. EDUARD BARGHEER. etsning, Aten.

Torrnål och akvatint. I plattan daterad och signerad med blyerts, daterad och numrerad. Exmplar XXVI / XXX tryck 31 x 42,5 x 68cm ram 46.

Längst ner i mitten liten fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 681