LENNART HALL. Komposition, blandteknik.

4090336. LENNART HALL. Komposition, blandteknik.

Signerad samt daterad 1967, ca 64x37 cm (83x68).

Gulnad passeparout.

Lennart Hall (1921–2013)

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulnad passeparout.

Lennart Hall (1921–2013)

Antal besök: 199