STURE WIKSTRÖM. Olja på duk, Notredam, signerad.

409000. STURE WIKSTRÖM. Olja på duk, Notredam, signerad.

59,5 x 48,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

59,5 x 48,5 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 657