SÄNGBORD, ett par, målade, 1960-tal.

408974. SÄNGBORD, ett par, målade, 1960-tal.

Längd 54 cm. höjd 46 cm.

Slitage, senare bemålning.
en ribba med bräckage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 54 cm. höjd 46 cm.

Slitage, senare bemålning.
en ribba med bräckage.

Antal besök: 629