SPEGEL, KARE DESIGN.

SPEGEL, KARE DESIGN.
4089409. SPEGEL, KARE DESIGN.

Mått 75x100cm, märkt plakett, behandlad för äldre look.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
4089409. SPEGEL, KARE DESIGN.

Ytslitage.

Antal besök: 228