PUNSHMUGGAR, 4+2 st, silver, 1900-tal.

408939. PUNSHMUGGAR, 4+2 st, silver, 1900-tal.

4 st CESON, 2 st GAB, vikt va 185 g.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 619