WINCENT CLARE. olja på duk, signerad, 1800 tal/1900 talets början.

40887. WINCENT CLARE. olja på duk, signerad, 1800 tal/1900 talets början.

15 X 20 cm.
Fågelrede med ägg samt förgätmigej.

Färgbortfall/krakelyr/skador på ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

15 X 20 cm.

Antal besök: 1 789