SKRIVBORD, Ilva, 2000-tal.

SKRIVBORD, Ilva, 2000-tal.
4088511. SKRIVBORD, Ilva, 2000-tal.

Förkromat underrede med svartlackerad skiva. Höjd 74,5, längd 140, bredd 80 cm.

Bruksslitage. Repor, fläckar och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 297