Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionsverket Engelholm
Konst
Måleri
GUSTAV SJÖÖ. olja på duk, signerad.
408849. GUSTAV SJÖÖ. olja på duk, signerad.
57 x 67 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
57 x 67 cm.
Auktionsverket Engelholm
1 313