GOLVLAMPA, 1930-tal.

GOLVLAMPA, 1930-tal.
4088463. GOLVLAMPA, 1930-tal.

Höjd ca159 cm. Skärmens diameter ca 46 cm.

Fläckar, repor o slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!
4088463. GOLVLAMPA, 1930-tal.

Fläckar, repor o slagmärken.

Antal besök: 305