NÖTKNÄPPARE, 15 st, trä, 1900-tal.

408775. NÖTKNÄPPARE, 15 st, trä, 1900-tal.

Längsta ca 32,5 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längsta ca 32,5 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 934