TANDLÄKARSKÅP, 1900-tal.

TANDLÄKARSKÅP, 1900-tal.
408698. TANDLÄKARSKÅP, 1900-tal.

3 hyllplan fmedföljer, längd 60, djup 36 höjd 169,5 cm.

Slitage, repor och märken, renoverat, lås till underskåp saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 028