BÖCKER, 21 st, Selma Lagerlöf, Dan Andersson och Erik Axel Karfeldt, 1900-talets första hälft.

408672. BÖCKER, 21 st, Selma Lagerlöf, Dan Andersson och Erik Axel Karfeldt, 1900-talets första hälft.

Helfranska band.

Bruksslitage, något torkade skinnband.

Gör en kostnadsfri värdering!

Helfranska band.

Antal besök: 830