OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk.

4086248. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk.

Lekande barn, 80x65 cm, totalmått 95x82 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 131