LITOFANI, 1800-talets slut.

LITOFANI, 1800-talets slut.
4085291. LITOFANI, 1800-talets slut.

Skiva av biskviporslin med porträtt av Petrarca, KPM Berlin. Fot av vitmetall och mässing.
Höjd 44 cm.

Foten med slitage, ljushållaren ej komplett.

Tema

A passion for horror and science: The collection of Annika Johansson & Thomas Sandberg

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 44 cm.

Tema

Antal besök: 499