TERRIN, porslin, blått landskap, Arabia, 1900-talets första hälft.

408526. TERRIN, porslin, blått landskap, Arabia, 1900-talets första hälft.

Dekor av landskap i blått
Diameter 22, höjd 16 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor av landskap i blått
Diameter 22, höjd 16 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 716