SPEGEL, träsnidad ram, Nyköping, 1900-talets mitt.

408520. SPEGEL, träsnidad ram, Nyköping, 1900-talets mitt.

Höjd 86, bredd 42 cm.

Smärre slitage, sprickor i ram samt lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 86, bredd 42 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 546