LJUSTER, 5 st, järn, allmoge, 1700/1800-tal.

408476. LJUSTER, 5 st, järn, allmoge, 1700/1800-tal.

Längd ca 21 - 44 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 21 - 44 cm.

Slitage.

Antal besök: 740