ALVAR HÅRD. olja på duk, signerad.

408464. ALVAR HÅRD. olja på duk, signerad.

49 x 70 cm.

Alvar Hård (1918–2011)

Gör en kostnadsfri värdering!

49 x 70 cm.

Alvar Hård (1918–2011)

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 322