PARTI CIGARETTÄNDARE, 11 st, bland annat reklamtändare s/s Birger Jarl i originalkartonger, 1900-talets senare hälft.

40845. PARTI CIGARETTÄNDARE, 11 st, bland annat reklamtändare s/s Birger Jarl i originalkartonger, 1900-talets senare hälft.

Olika märken och utföranden.
6 reklamtändare i original kartonger, s/s Birger Jarl.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olika märken och utföranden.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 148